Altınoluk'ta Staj

ALTINOLUK’TA STAJ

İzmit Altınoluk Pastaneleri tarafından belirli şartlarda staj olanağı sunulmaktadır. Staj programına katılmak isteyenlerin başvuru tarihinde herhangi bir meslek lisesi, meslek yüksekokulu, yükseköğretim kurumu veya yurtdışında bunlara denkliği kabul edilmiş bir öğretim kurumunun, lise, ön lisans, lisans veya yüksek lisans programlarına devam ediyor olmaları ve ilgili eğitim kurumlarınca düzenlenecek zorunlu staj yapmaları gerektiğini belgelemeleri gerekmektedir.

Staj programına katılmak isteyen öğrenciler yıl boyunca Pastanemize başvuru yapabilirler. Başvuru için aşağıda belirtilen belgelerin teslim edilmesi gerekmektedir. Başvurular posta yoluyla da yapılabilir.

·         Zorunlu staj yapılması gerektiğine dair okuldan alınacak belge

·         Öğrenci belgesi

·         Nüfus cüzdanı fotokopisi

·         Resimli özgeçmiş

·         Adli Sicil Kaydı

·         Staj yapılmak istenilen konuya ve tarihlere ilişkin açıklayıcı bir niyet mektubu

Staj programına katılım sağlayacak stajyerler pastane personelinin bağlı olduğu işyeri yönetmelikleri, iş düzeni, disiplin, iş güvenliği ve gizliliği ile ilgili kurallara uymak zorundadırlar.

Yukardaki belgeler ile Pastanemiz insan kaynakları bölümüne elden yada posta yoluyla başvuru yapabilirsiniz.  

Notlar:

1. Pastanemizin hizmet politikası ve ihtiyaçları doğrultusunda başvuruları reddetme hakkı saklıdır.

2. Stajyer olarak kabul edilen öğrencilerin sosyal güvenlikle ilgili kayıt, işlem ve ödemeleri ilgili mevzuatı çerçevesinde okullarınca gerçekleştirilecektir. Stajyerlere her ne isim altında olursa olsun herhangi bir ödeme ya da sosyal yardım yapılmayacaktır.

Pastanemiz merkez binası adresi: Altınoluk Pastaneleri Karadenizliler Mah. Koza Sok. No:10 İzmit/Kocaeli Tel: 0 552 444 41 41

Üçyol Şube: M. Ali Paşa Mh. Turan Güneş Cd. No: 230/B İzmit/Kocaeli

Çarşı Şube: Ömerağa Mh. İnönü Cd. No:176/A İzmit/Kocaeli

 Yeşilova Şube: Yeşilova Mh. Turan Güneş Cd. No: 438 İzmit/Kocaeli

 

Bağçeşme Şube: İsmail Gazpirali Cad.No:90/A Bağçeşme İzmit/Kocaeli