Demokrat Kocaeli10.11.2017

ALTINOLUK PASTANELERİ 5. ŞUBESİNİ BAĞÇEŞMEDE AÇTI

 

2010 yılının Ekim ayında İbrahim ve Orhan Bıyıklı kardeşlerin ortaklığıyla kurulan Altınoluk Pastaneleri 5. Şubesini Bağçeşme’de açtı. Yeni şubesinde yeni konseptiyle müşterilerine hizmet edecek olan Altınoluk Bağçeşme Şubesi, ızgara ve kahvaltı sunumuyla ürün gamını genişletmiştir. Altınoluk Şirketler grubu bünyesinde bulunan Altınoluk Kasaptan temin edilen helal, güvenilir ve sağlıklı etlerle imal edilen ızgara ürünler, en leziz şekilde hemşerilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Açılışa Kocaeli Milletvekilli Sayın Fatma Hürriyet Kaplan, Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Başkanı Avukat Mahmut Cengiz Sarıbay, 23.Dönem Milletvekilli Hikmet Erenkaya, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Zafer Mutlu, Derince İlçe Başkanı Halil Kayın, Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı Sabri Cora,  Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Kocaeli Başkanı Ömer Faruk Yıldırım, AGD Kocaeli Başkanı Kemal Halıcı ile saygıdeğer davetli ve misafirler katılmıştır.

 

Altınoluk Pastaneleri 2’si gıda mühendisi olmak üzere toplam 90 personeli ile yeni Bağçeşme Şubesinde ızgara ve kahvaltı; yanında kır ve karadeniz pidesi çeşitleri, kol böreği, yaş ve kuru pasta, trileçe, sütlü ve şerbetli tatlı çeşitleri ile hizmet veriyor.